Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen AI 9 HX 370, 16" OLED антибліковий 2560 × 1600 240 Гц, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB, SSD 2000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, зчитувач відбитків пальців, WiFi, Bluetooth, 4-осередна батарея, Windows 11 Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (GPU) | 798 |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 36 MB |
| Максимальна графічна потужність (TGP) | 95 W |
| Модель відеокарт | RTX 5070 |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Кнопка Copilot, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура, операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 80 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 2,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Роздільна здатність дисплея | 2560 × 1600 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| система | Microsoft Copilot |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR |
| Частота буста | 2,025 MHz |
| Частота буста ядра | 5.1 GHz (5,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 240 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











