Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen AI 5 340, 13.3" IPS антибліковий 1920 × 1200, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 16GB LPDDR5x, AMD Radeon Radeon Graphics 840M, SSD 1000GB, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-осередкова батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Ємність батареї | 43 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 50 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Кеш процесора | 16 MB |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Модель відеокарт | Radeon Graphics 840M |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Операційна система |
| Загальна кількість TOPS | 59 |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, багатопотоковість, Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 (8-е покоління) |
| Розмір дисплея | 13.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| система | Microsoft Copilot |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.8 GHz (4,800 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 7,500 MHz (7.5 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 400 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







