Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Snapdragon X Plus (X1P-42-100), 14" OLED глянцевий 1920 × 1200, ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 32GB LPDDR5x, Qualcomm Qualcomm Adreno GPU, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-осередна батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Snapdragon X Plus (X1P-42-100) |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 1,080 px |
| Вага | 1.29 kg |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 59 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість TOPS (NPU) | 45 |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Конвертованість | Жорсткий (класичний ноутбук) |
| Кеш процесора | 6 MB |
| Максимальна ємність батареї | 15 год |
| Матеріал корпусу | Металевий (моноблок) |
| Модель відеокарт | Qualcomm Adreno GPU |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Назва NPU | Qualcomm Hexagon |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Операційна система, Windows Hello |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Підсвітка | Монохромна |
| Порти графічного виведення | USB-C</ |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Серія відеокарт | Qualcomm |
| система | Microsoft Copilot |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | LPDDR5x |
| Тип панелі | OLED |
| Тип процесора | Qualcomm |
| Колірне покриття та сертифікація | 95% DCI-P3 |
| Частота пам'яті | 8,448 MHz (8.45 GHz) |
| Частота ядра | 3.4 GHz (3,400 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









