Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 7 7730U, 15.6" OLED глянцевый 1920 × 1080, RAM 16GB DDR4, AMD Radeon Graphics, SSD 1000GB, цифровая клавиатура, подсвечиваемая клавиатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 802.11ac, Bluetooth, 3-ячейчная батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Ємність батареї | 50 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 1 × |
| Кількість комірок | 3 шт. |
| Кеш процесора | 20 MB |
| Модель відеокарт | Графіка |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, Цифрова клавіатура, Операційна система, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 1× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Об'єм накопичувача (всього) | 1,000 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (5-е покоління) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Роз'єм для заряджання | 4,5/3,0 мм |
| Серія відеокарт | AMD Radeon |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Гладкий |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | OLED |
| Колірне покриття та сертифікація | 100% DCI-P3, DisplayHDR, Pantone Validated |
| Частота буста ядра | 4.5 GHz (4,500 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 3,200 MHz (3.2 GHz) |
| Частота процесора | 2 GHz (2,000 MHz) |
| Яскравість | 600 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











