Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір розумного освітлення - сумісний з Apple Home, Samsung SmartThings та Philips Hue, 3 шт. в упаковці, термін служби 25000 год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від батареї | 15,000 ч |
| Вхідна напруга | 230 V В |
| Інші функції | SMART, Таймер |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | 80 Ra |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело живлення | Мережевий шнур |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість штук в пачці | 3 шт. |
| Мінімальна хроматичність | 2,000 K |
| Сфера застосування | Освітлення |
| Підтримувані ОС | Android, iOS |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Споживання енергії | 4.3 W |
| Протокол | ZigBee |
| Робота | Автономно, через центральний пристрій/міст |
| Розширеність | Відкрита система |
| Рекомендоване використання | Ванна, Спальня, Холл, Кухня |
| Світловий потік | 400 лм |
| Світлові ефекти та датчики | Настроювання кольору освітлення (RGB), Сутінок |
| Сумісний застосунок | Apple Home, Philips Hue, Samsung SmartThings |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant, Siri |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Для розетки |
| Термін експлуатації | 25,000 ч |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | LED-лампа, розумний комплект освітлення |
| Тип лампи | LED |
| Тип світла | LED-стрічка |
| Керування | Мобільна програма |
| Хроматичність | 6,500 K |
| Колір | Білий |
| Колірна температура світла | Регульована |
| Ширина | 5 см мм |
| Мова програми | Чеська, Англійська, Німецька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











