Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративне освітлення - Різдвяний ангел світло 122 см заввишки, 120 світлодіодів, низьке енергоспоживання, призначено для використання на вулиці та в приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 122 cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34 cm мм |
| Довжина шнура | 1.8 м м |
| Інші функції | Водонепроникний дизайн |
| Використання | На вулиці, всередині |
| Джерело живлення | Мережевий шнур |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Кількість LED | 120 |
| Кількість ламп | 120 |
| Кількість режимів | 1 × |
| Кількість штук в пачці | 1 шт. |
| Споживання енергії | 8 W |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип декору | Ангел |
| Тип лампи | LED |
| Керування | Пульт |
| Колір світла | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47 cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





