Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіна світильник - смарт, LED, регульований, вхідна потужність 36 Вт, світловий потік 458 лм, підключається через WiFi 2,4 ГГц та Bluetooth, управління через додаток англійською, сумісний з Apple Siri, Google Home та GOVEE Home, висота 18 см, ширина 18 см, матеріал: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 24 V В |
| Висота | 18 см мм |
| Довжина: | 1.1 см мм |
| Інші функції | Не потрібен міст, УМНИЙ, Таймер, З вимикачем |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | 25 Ra |
| Використання | Внутрішнє |
| Джерело живлення | Мережевий адаптер |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість ламп | 10 |
| Кількість штук в пачці | 10 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Метод монтажа | самоклейний |
| Мінімальна хроматичність | 2,700 K |
| Підтримувані ОС | Android, iOS, Windows |
| Під'єднання | Bluetooth, WiFi 2.4 GHz |
| Споживання енергії | 36 W |
| Споживання енергії (типове) | 23 кВтч/1000ч |
| Роз'єм | Інтегроване джерело світла |
| Рекомендоване використання | Дитяча, Вітальня, Офіс |
| Світловий потік | 458 лм |
| Світлові ефекти та датчики | Настроювання кольору освітлення (RGB), Візуалізація музики, Сутінок |
| Сумісний застосунок | Apple Siri shortcuts, Google Home, GOVEE Home |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Стан | Нове |
| Специфічне розміщення | На стіні |
| Термін експлуатації | 50,000 ч |
| Тип | Декоративне світло |
| Тип лампи | LED |
| Тип світла | LED-панель |
| Керування | Мобільний застосунок, Голос |
| Хроматичність | 6,500 K |
| Колір | Білий |
| Колірна температура світла | Регульована |
| Ширина | 18 см мм |
| Мова програми | Англійська, Німецька, Французька, Польська, Іспанська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








