Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник - LED, диммируемый, световой поток 2450 лм, регулируемая температура света, подключение по Bluetooth, управление через приложение на чешском, совместим с Apple Home, высота 8,4 см, ширина 38,1 см, длина 38,1 см, материал: металл и пластик, IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8.4 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 38.1 см мм |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело живлення | Робота від батареї |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Кількість батарей | 2 шт. |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість штук в пачці | 2 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Сфера застосування | Освітлення |
| Підтримувані ОС | Android, iOS, Windows |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Споживання енергії | 19.2 Вт |
| Протокол | ZigBee |
| Розширеність | Відкрита система |
| Світловий потік | 2,450 лм |
| Світлові ефекти та датчики | Налаштування колірної температури, Датчик руху, Сутінок |
| Серія | White ambiance |
| Сумісний застосунок | Apple Home |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant, Siri |
| Стан | Нове |
| Специфічне розміщення | На стелі, на стіні |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Тип батареї | AAA |
| Тип лампи | LED |
| Тип світла | Прожектор |
| Керування | Мобільний застосунок, Пульт |
| Колір | Чорний, Білий |
| Колірна температура світла | Регульована |
| Ширина | 38.1 см мм |
| Мова програми | Чеська, Англійська, Німецька, Угорська, Словаччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


