Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна лампа - смарт, цоколь E27 - цоколь E27, вхідна потужність 9 Вт, 230 В, світловий потік 800 лм, регульована температура світла (2000-6500 K), діаметр 6 см, Bluetooth, сумісна з Apple Home, Philips Hue, управління через додаток чеською та англійською, термін служби 25000 год, енергетичний клас F, 4 шт в упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 V В |
| Висота | 11 см мм |
| Діаметр | 6 см |
| Довжина: | 11 см мм |
| Інші функції | SMART, Таймер |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | 80 Ra |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело живлення | Мережевий шнур |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість штук в пачці | 4 шт. |
| Мінімальна хроматичність | 2,000 K |
| Напруга | 230 V В |
| Сфера застосування | Освітлення |
| Особливості | SMART, Таймер |
| Підтримувані ОС | Android, iOS |
| Споживання енергії | 9 W |
| Протокол | ZigBee |
| Робота | Через центральний блок/міст |
| Розширеність | Закрита система |
| Світловий потік | 800 лм |
| Світлові ефекти та датчики | Налаштування колірної температури, Настроювання кольору освітлення (RGB), Сутінок |
| Серія | White and colour ambiance |
| Сумісний застосунок | Apple Home, Philips Hue |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant, Siri |
| З'єднання | Bluetooth |
| Стан | Нове |
| Способ монтажа | Гвинт/ анкерний болт |
| Термін експлуатації | 25,000 ч |
| Тип | LED-лампа, Набір для старту |
| Тип лампи | LED |
| Кут освітлення | 360 ° |
| Керування | Мобільна програма |
| Форма | Чаша |
| Хроматичність | 6,500 K |
| Колір | Білий |
| Колірна температура світла | Регульована |
| Мова програми | Чеська, Англійська, Німецька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










