Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий стілець для письмового столу - механіка гойдання, підтримка попереку, пластикова та обертова конструкція, оббивка з текстилю, наповнювач з PUR піни, металева основа, пластикові колеса, регулювання: нахил спинки, висота сидіння, висота підпірки для попереку, оранжевий колір, витримує до 120кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага стільця | 12,9 кг |
| Глибина стільця | 70 см |
| Діаметр колеса | 6 см |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 100.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 47.5 см |
| Максимальна глибина сидіння | 43.5 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | PUR пена |
| Матеріал основи/ножок | Метал |
| Механіка | Гойдання |
| Мін. висота спинки | 85.5 см |
| Мінімальна висота сидіння | 37.5 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 43.5 см |
| Призначення | Дитячий, Офісний |
| Настроювання | Нахил спинки, Висота поперекової підтримки, Висота сидіння |
| Поверхня для коліс | Універсальна |
| Підтримання | Підлокітники, З поперековою підтримкою |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Тип оббивки сидіння | Тканина |
| Тип підлокітника | Фіксований |
| Ширина сидіння | 46.5 см |
| Ширина стільця/крісла | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







