Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з синхронним нахилом, підтримкою попереку, підлокітники регульовані по висоті, вперед/назад і вліво/вправо, пластикова обертова конструкція, текстильна оббивка, сидіння з холодної піни (HR піна), пластикова основа, пластикові колеса для універсальних поверхонь, чорний колір, максимальна вага: до 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 23 кг |
| Глибина крісла | 69 см |
| Діаметр колеса | 6 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 61 см |
| Максимальна висота сидіння | 57 см |
| Максимальна глибина сидіння | 45 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | Холодна піна (HR піна) |
| Матеріал основи/ножок | Пластик |
| Матеріал покриття | Текстиль |
| Механіка | Синхронна |
| Мін. висота спинки | 52 см |
| Мінімальна висота сидіння | 45 см |
| Опції налаштування | Висота поперекової підтримки, блокування положення, Глибина сидіння |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримка | Підлокітники, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітника | Висота, рух ліворуч/праворуч, Рух уперед/назад |
| Складання | Потрібне складання |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип оббивки сидіння | Тканина |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Ширина крісла/крісла | 69 см |
| Ширина сидіння | 47.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







