Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з механізмом гойдання, підтримкою попереку, дерев'яною та обертовою конструкцією, матеріал оббивки: штучна шкіра, наповнення сидіння: холодна піна (HR піна), металева основа, металічні та пластикові колеса для універсальної поверхні, чорний колір, максимальна вага: до 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 12 кг |
| Глибина крісла | 69 см |
| Діаметр колеса | 5 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Дерев'яна |
| Макс. висота спинки | 47 см |
| Максимальна висота сидіння | 51 см |
| Максимальна глибина сидіння | 42 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Метал, пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | Холодний поролон (HR поролон) |
| Матеріал основи/ніжки | Метал |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Механіка | Гойдання |
| Мін. висота спинки | 47 см |
| Мінімальна висота сидіння | 41 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 42 см |
| Опція налаштування | Висота сидіння |
| Поверхня, сортована колесами | Універсальна |
| Підтримка | З підтримкою попереку |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Плоске |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип оббивки сидіння | Оббивка |
| Тип підлокітників | Без підлокітників |
| Ширина крісла/крісла | 69 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






