Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - без стільниці, електрично регульований, з 2 двигунами, вантажопідйомність 100 кг, система запобігання зіткненням для захисту від нещасних випадків і травм, дві 3-сегментні квадратні ніжки, регульована ширина для різних розмірів робочої поверхні, панель управління з кнопками, пам'ять на 3 позиції, таймер, щоб нагадати вам, коли ви сидите або стоїте, матеріал сталь, регульовані ніжки, розміри: діапазон ширини 1000 - 1700 мм, діапазон висоти 620 - 1280 мм, рекомендований розмір плити (1100 - 2000) × (700 - 900) мм з товщиною ≥ 18 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 23.7 кг |
| Висота | 128 см мм |
| Глибина | 57 см мм |
| Вантажність | 100 кг |
| Дошка купується окремо | Да |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 128 см |
| Максимальна ширина | 170 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Мінімальна висота | 62 см |
| Мінімальна ширина | 100 см |
| Необхідні для збирання | Викрутка, рівень |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 170 см мм |
| Енергія | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











