Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - прямокутний, з розмірами 128×160×80 см (В × Ш × Г), плита з ДСП, сталевий каркас, стіл регульованої висоти, загальна вага 46,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 46.6 кг |
| Висота | 128 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Декор | Дуб |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Джерело живлення | Електричний |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 128 см |
| Максимальна ширина | 160 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 62 см |
| Мінімальна ширина | 1,600 мм |
| Навантажувальна здатність | 125 кг |
| Необхідні для збирання | Дриль (залежно від способу встановлення), Олівець, Рулетка, Викрутка |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 160 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











