Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - прямокутний, з розмірами 123×160×80 см (В × Ш × Г), дошка з ДСП, сталевий каркас, стіл регулюється по висоті, загальна вага 35,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 35.2 кг |
| Висота | 123 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Вантажність | 80 кг |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 123 см |
| Максимальна ширина | 120 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Мінімальна ширина | 1,200 мм |
| Необхідні для збирання | Дриль (залежно від способу встановлення), Рулетка, Викрутка, рівень |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Колір | Коричневий, білий |
| Ширина | 160 см мм |
| Енергія | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











