Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - прямокутний, дошка з ДСП, сталевий каркас, стіл регулюється по висоті, загальна вага 26 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 26 кг |
| Глибина | 60 см мм |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Максимальна ширина | 120 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 72 см |
| Мінімальна ширина | 120 мм |
| Потужність | Ручна |
| Навантажувальна здатність | 50 кг |
| Необхідно для збирання | Дриль (залежно від способу встановлення), олівець, рулетка, викрутка, рівень |
| Розмір | Маленький |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 120 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











