Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з синхронним нахилом і блокуванням, підтримка попереку та голови, підлокітники регульовані по висоті, пластикові та обертові, ергономічна конструкція, сітчаста оббивка, підкладка сидіння: сітка, пластикове підставу, пластикові колеса для універсальних поверхонь, чорний колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 15.2 кг |
| Глибина крісла | 65.5 см |
| Діаметр колеса | 6 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 67.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 см |
| Максимальна глибина сидіння | 42 см |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал оббивки сидіння | Сітка |
| Матеріал основи/ніжки | Пластик |
| Матеріал покриття | Сітка |
| Механіка | Синхронний |
| Мін. висота спинки | 67.5 см |
| Мінімальна висота сидіння | 47.5 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 42 см |
| Настроювання | Нахил спинки, Висота сидіння |
| Поверхня для коліс | Універсальна |
| Підтримка | Підлокітники, підтримка голови, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітника | Висота |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Ширина крісла/крісла | 65.5 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











