Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з синхронним нахилом і блокуванням, підтримка попереку та голови, підлокітники з регулюванням висоти, рух вперед/назад і вліво/вправо, пластикове та обертове, ергономічна конструкція, текстильна та сітчаста оббивка, наповнення сидіння: холодна піна (HR піна), металева основа, пластикові колеса для універсальних поверхонь, сірий колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 24 кг |
| Глибина крісла | 67 см |
| Діаметр колеса | 6 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 70 см |
| Максимальна висота сидіння | 57 см |
| Максимальна глибина сидіння | 43 см |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | Холодна піна (HR піна) |
| Матеріал основи/ніжки | Метал |
| Матеріал покриття | Сітка, текстиль |
| Механіка | Синхронний |
| Мін. висота спинки | 70 см |
| Мінімальна висота сидіння | 47.5 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 43 см |
| Опції налаштування | Нахил спинки, Висота підголівника, Блокування положення, Підтримка для відпочинку, Жорсткість гойдання, Глибина сидіння, Висота сидіння |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримання | Підлокітники, підтримка голови, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітника | Висота, рух ліворуч/праворуч, Рух уперед/назад |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип оббивки сидіння | Оббивка |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Ширина крісла/крісла | 67 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











