Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - з робочою поверхнею, електричне регулювання висоти: 73–123 см, 1 мотор, кнопкове управління, пам'ять на 3 позиції, макс. вантажопідйомність: 80 кг, 100-240 В, ДСП з фанерною поверхнею, колір: коричневий, ПВХ смуга для захисту країв, розміри: 1.8 см × 160 см × 80 см (В×Ш×Г)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 38.8 кг |
| Висота | 1.8 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 123 см |
| Максимальна ширина | 160 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Мінімальна ширина | 1,600 мм |
| Навантажувальна здатність | 80 кг |
| Необхідні для збирання | Дриль (залежно від способу встановлення), Олівець, Рулетка, Викрутка |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 160 см мм |
| Енергія | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











