Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з синхронним нахилом і блокуванням, підтримка попереку, підлокітники з регулюванням висоти, рух вперед/назад і вліво/вправо, пластикове і обертове, ергономічна конструкція, текстильна і сітчаста оббивка, підкладка сидіння: холодна піна (HR піна), пластикове підставу, пластикові та гумові колеса для універсальної поверхні, чорний і сірий колір, максимальна вага: до 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Глибина крісла | 59 см |
| Діаметр колеса | 6.5 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 109 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 см |
| Максимальна глибина сидіння | 53 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Пластик, Гума |
| Матеріал наповнювача сидіння | Холодна піна (HR піна) |
| Матеріал основи/ніжки | Пластик |
| Матеріал покриття | Сітка, текстиль |
| Механіка | Синхронна |
| Мін. висота спинки | 99 см |
| Мінімальна висота сидіння | 46 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 47 см |
| Настроювання | Нахил спинки, Глибина сидіння, Висота сидіння |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримка | Підлокітники, З підтримкою попереку, Без спинки |
| Регулювання підлокітника | Висота, рух ліворуч/праворуч, Рух уперед/назад |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Плоске |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Ширина крісла/крісла | 72 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






