Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 12,6 кг |
| Висота | 90 см мм |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Навантажувальна здатність | 100 кг |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











