Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з механізмом Body Balance, сидіння з балансуючими елементами, металева та балансуюча конструкція, текстильна оббивка, наповнення сидіння: FR піна, пластикове підставу, без коліс, червоний та сірий колір, максимальна вага: до 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 5.5 кг |
| Колеса | Без коліс |
| Конструкція | Метал |
| Максимальна висота сидіння | 79 см |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал наповнювача сидіння | Пенополиуретан FR |
| Матеріал основи/ножок | Пластик |
| Матеріал покриття | Текстиль |
| Механіка | Баланс |
| Мінімальна висота сидіння | 46 см |
| Настроювання | Висота сидіння |
| Підтримка | Без спинки |
| Складання | Собрано |
| Сидіння | Баланс тіла |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип оббивки сидіння | Тканина |
| Тип підлокітників | Без підлокітників |
| Ширина крісла/крісла | 37 см |
| Ширина сидіння | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











