Доставка зі складу 5-10 днів.
Стілець Balance Ергономічний балансувальний стілець, 5 років гарантії, вантажопідйомність 110 кг, плоске сидіння з регульованою висотою 47 - 64 см, сидіння з піни подвійної щільності з міцним ергономічним ядром, сертифіковано Інститутом здоров'я та ергономіки IGR, округла коливна основа з ненависними гумовими елементами, сертифікація безпеки TÜV, сертифікат GS (гарантія безпеки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага стільця | 5.1 кг |
| Глибина стільця | 38 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | Без коліс |
| Конструкція | Метал, пластик |
| Максимальна висота сидіння | 64 см |
| Максимальна глибина сидіння | 38 см |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал наповнювача сидіння | PUR пена |
| Матеріал основи/ножок | Пластик |
| Матеріал покриття | Текстиль |
| Механіка | Баланс |
| Мінімальна висота сидіння | 47 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 38 см |
| Опція налаштування | Висота сидіння |
| Підтримка | Без спинки |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Ширина сидіння | 38 см |
| Ширина стільця/крісла | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











