Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дриль-шуруповерт 18 В, 2 Ач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Тримач біт |
| Вага | 1.3 кг |
| Місткість | 2 А·год |
| Ємність акумулятора | 2 А·год мА/год |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість (змінних) батарей у пакованні | 1 |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. швидкість | 4,500 об./хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | Перемикач напрямку обертання, керування швидкістю |
| Режим акумулятора | Bosch Professional 18V |
| Тип акумулятора | Знімний |
| Тип затиску інструмента | Внутрішній шестигранник |
| Тип продукту | пристрій |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






