Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила - аккумуляторная, длина шины 25 см, шаг цепи 3/8", Li-Ion аккумулятор с напряжением 18 В, аккумулятор и защитный чехол в комплекте, вес 3.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Дерево | Акумулятор |
| Довжина шини | 25 см |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Частина паковання | Акумулятор, Захисний чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











