Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний гайковерт, тип кріплення: шестигранний 1/4", 3400 об/хв, 200 Нм крутного моменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Місткість | 5 А·год |
| Ємність акумулятора | 5 Ач (5,000 мАч) мА/год |
| Категорія | Садове обладнання |
| Крутний момент | 200 Нм |
| Макс. швидкість обертання | 3,400 об./хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Насадка інструмента | шестигранний патрон 1/4" |
| Тип | Aku |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









