Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова шліфувальна машина потужністю 1700W, діаметр диска: 125мм, макс. швидкість: 11500 об/хв, регулювання швидкості та додаткова ручка, вага: 2,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | захисний кожух, сервісний ключ |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 10.8 см мм |
| Глибина | 32.7 см мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Макс. швидкість | 11,500 об./хв |
| Особливості | додаткова ручка, регулювання швидкості |
| Споживана потужність | 1,700 W |
| Привод | Електричний |
| Ширина | 26.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










