Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова шліфувальна машина з потужністю 2400W, діаметр диска: 180mm, макс. швидкість: 8500 об/хв, додаткова ручка, вага: 6 kg
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | захисний кожух |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Макс. швидкість | 8,500 об./хв |
| Особливості | додаткова ручка |
| Споживана потужність | 2,400 W |
| Привод | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











