Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний гайковерт, тип кріплення: ударний з'єднання 1/2" та шестигранний гніздо 1/4", 3400 об/хв, 200 Нм крутний момент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Категорія | Садове обладнання |
| Кількість акумуляторів | без акумулятора |
| Крутний момент | 200 Нм |
| Макс. швидкість обертання | 3,400 об./хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Насадка інструмента | шестигранний патрон 1/4", ударний з'єднувач 1/2" |
| Особливості | контроль швидкості |
| Тип | Aku |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


