Доставка зі складу 5-10 днів.
Орбітальна шліфувальна машина - споживана потужність 550W, максимальна швидкість 7800 об/хв, додаткова ручка та регулювання швидкості, вага: 2,4 кг, адаптер для всмоктування включений у комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | адаптер для всмоктування |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 14 см мм |
| Глибина | 34.9 см мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Кількість коливань | 15,600 кол./хв |
| Макс. швидкість | 7,800 об./хв |
| Особливості | додаткова ручка, регулювання швидкості |
| Споживана потужність | 550 W |
| Привод | Електричний |
| Тип всмоктування | Зовнішній |
| Ширина | 14.7 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



