Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль з ударом, 18 В, Li-Ion, максимальний крутний момент: 50 Нм, тип двигуна: безвуглецевий, діапазон патрона: 13 мм, з кейсом для перенесення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2 А·год |
| Ємність батареї | 2 Ач (2,000 мАч) |
| У комплекті | Зарядний пристрій, Транспортне паковання |
| Вага | 0.99 кг |
| Джерело живлення | АКБ |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. крутний момент | 50 Нм |
| Макс. розмір патрона | 13 мм |
| Макс. швидкість | 1,900 об./хв |
| Макс. удари за хвилину | 27,000 |
| Мін. діапазон патрона | 1.5 мм |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Особливості | Регулювання швидкості, Регулювання крутного моменту |
| Патрон | Швидкозатискний |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип | Ручний дриль (класичний) |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип мотора | Безкутний |
| Тип продукту | пристрій |
| Удар | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








