Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарна пила - з диском
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 254 мм |
| Внутрішній діаметр колеса | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання | Класичний |
| Макс. глибина різання за 45° | 56 мм |
| Макс. глибина різання за 90° | 79 мм |
| Макс. швидкість обертання | 3,650 об./хв |
| Потужність | 1,800 Вт |
| Особливі функції | система під'єднання пилу, захисний кожух |
| Підходить для | Дерево |
| Вміст | Паралельний упор, пила, адаптер для пилососа |
| Тип | Електричний |
| Угол реза | 47 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











