Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор - патрон SDS Plus, 980 об/мин номинальная скорость, 4350 ударов в минуту, энергия удара 2,4 Дж, вес 2,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Зарядний пристрій, валіза |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 226 мм мм |
| Глибина | 192 мм мм |
| Місткість | 5 Ah |
| Ємність батареї | 5 Ah (5,000 мАч) |
| Затискач | SDS Plus |
| Джерело живлення | AKU |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Макс. швидкість шпинделя | 980 об/хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Режим батареї | Bosch Professional 18V |
| Сила удару | 2.4 Дж |
| Тип | Дриль |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип продукту | пристрій |
| Частота ударів | 4,350 |
| Ширина | 337 мм мм |
| Шум | 102.5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











