Доставка зі складу 5-10 днів.
Свердлильний верстат - максимальна швидкість 2500 об/хв, потужність 450 Вт, регульований упор глибини для точного свердління навіть у серіях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина столу | 170 мм мм |
| Вантажність | 115 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. розмір патрона | 13 мм |
| Макс. швидкість | 2,500 об./хв |
| Мін. діапазон патрона | 1.5 мм |
| Особливості | Регулювання швидкості, Нахил столу ±45° |
| Патрон | Швидкознімний |
| Споживання енергії | 450 Вт |
| Тип | Стійка |
| Тип мотора | Вуглецевий |
| Удар | Без кришки |
| Ширина стола | 170 мм |
| Енергопостачання | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






