Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль-шуруповерт GSR 18V-50 Professional - надійний безвуглецевий двигун для тривалого терміну служби та гнучкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Мережевий кабель, Транспортне паковання |
| Вага | 1.7 кг |
| Час заряджання | 45 хв (0.75 год) час |
| Місткість | 5 Ah |
| Ємність батареї | 5 Ah |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість (змінних) батарей у пакованні | 2 |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. крутний момент | 28 Нм |
| Макс. швидкість | 1,800 об./хв |
| Напруга | 18 V В |
| Напруга батареї | 18 V |
| Особливості | Перемикач напрямку обертання, керування швидкістю, підсвічування робочої поверхні |
| Режим батареї | Bosch Professional 18V |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип затиску інструмента | Швидкозатискний патрон |
| Тип мотора | Безкутний |
| Тип продукту | пристрій |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



