Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 2 Ач (2,000 мАч) |
| У комплекті | Тримач біт, Біти, Зарядний пристрій, Свердла, ключ, Ніж для обрізання, Рулетка, Транспортне паковання |
| Вага | 0.92 кг |
| Джерело живлення | АКБ |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. крутний момент | 48 Нм |
| Макс. розмір патрона | 10 мм |
| Макс. швидкість | 1,600 об./хв |
| Макс. удари за хвилину | 24,000 |
| Мін. діапазон патрона | 1 мм |
| Напруга батареї | 18 В |
| Особливості | Світлодіодний ліхтар, Регулювання крутного моменту |
| Патрон | Швидкознімний |
| Тип | Ручний дриль (класичний) |
| Тип мотора | Вуглецевий |
| Удар | Ударний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






