Доставка зі складу 5-10 днів.
Нож для фрезерования, підходить для дерева та пластику, швидкість 30000 об/хв, вага 2,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Транспортне паковання |
| Вага | 2.1 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. швидкість обертання | 30,000 об./хв |
| Напруга | 18 V В |
| Напруга акумулятора | 18 V В |
| Особливості | регулювання швидкості, можливість під'єднання пилососа |
| Розмір затискного патрона | 8 мм |
| Тип продукту | пристрій |
| Тип фрези | Top |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






