Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила - акумуляторна, довжина шини 30 см, ланцюг з 45 ланками, ширина пазу направляючої 1,1 мм, автоматичне змащення ланцюга, ергономічна ручка та бампер, акумулятор ємністю 4 Аг, акумулятор, зарядний пристрій та кришка в комплекті, вага 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Дерево | Акумулятор |
| Довжина шини | 30 см |
| Місткість | 4 Ah |
| Категорія | Садове обладнання |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість артикулів | 45 шт. |
| Напруга | 20 V В |
| Особливості | Шип бампера, Ергономічна ручка |
| Режим роботи від акумулятора | Worx Power Share 20V |
| Мастило ланцюга | Автоматична |
| Тип продукту | пристрій |
| Частина паковання | Акумулятор, Зарядний пристрій, Захисний чохол |
| Ширина паза напрямної | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


