Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, вхідна потужність 1400W, об'єм чаші 7 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, збивання, змішування та замішування, вага 11кг, колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 49 см мм |
| Глибина | 36 см мм |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Особливості | Автоматичні рецепти, Повністю металевий корпус, Кнопка PULSE (Турбо), Плавне регулювання швидкості |
| Споживана потужність | 1,400 Вт |
| Дротяні віночки та гачки | Віночок, гачок для тіста, плоский віночок (гнучкий віночок), для збивання |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Сірий |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 68.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







