Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1200W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 6,7 л, налаштування швидкості: 6, матеріал корпусу нержавіюча сталь і пластик, вага 7,658кг, колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | гак для тіста, віночок, віночок-лопатка |
| Вага | 7.66 кг |
| Висота | 34.5 см мм |
| Глибина | 28 см мм |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик, неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Об'єм чаші | 6.7 л |
| Особливості | Кнопка PULSE (Турбо), Плавне регулювання швидкості |
| Споживана потужність | 1,200 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 38.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











