Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, вхідна потужність 1100W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 4,6 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 8, матеріал корпусу пластик, збивання, змішування, замішування та змішування, вага 6,76кг, насадка для терки та тертка, колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.76 кг |
| Висота | 32.4 см мм |
| Глибина | 42.4 см мм |
| Додаткові аксесуари | Кришка |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Кількість терткових дисків | 3 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | насадка для тертки, тертичний диск |
| Об'єм чаші | 4.6 л |
| Особливості | Кнопка PULSE (Турбо) |
| Споживання енергії | 1,100 W |
| Дротяні віночки та гачки | віночок, гачок для тіста, віночок для змішування |
| Стан | Нове |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Чорний |
| Чаші та контейнери | чаша для змішування |
| Ширина | 25.7 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











