Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1500W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 6 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 6, збивання, змішування та замішування, вага 10,5 кг, насадка для фаршу, насадка для терки, м'ясорубка, ротаційна терка та слайсер і насадка для змішування, колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гачок для тіста, плоский віночок (гнучкий віночок), вінчик для змішування (шпатель-вінчик) |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 56 см мм |
| Глибина | 24 см мм |
| Додаткові аксесуари | Кришка, захисний екран для наливання |
| Кількість дисків для подрібнення | 4 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | насадка для фаршування ковбаси, насадка для тертки, м'ясорубка, насадка для змішування, ротаційна тертка та нарізка |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Особливості | Автоматичні рецепти, корпус із металу, кнопка PULSE (Турбо), плавне регулювання швидкості |
| Споживання енергії | 1,500 W |
| Країна | Чехия, Словакия |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Сріблястий |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 42 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











