Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1200W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 4,5 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 8, матеріал корпусу пластик, збивання, змішування та замішування, вага 9,3 кг, насадка для фаршування ковбас, м'ясорубка, ротаційна терка та слайсер і форма для печива, колір: білий та сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гачок для тіста, плоский віночок (гнучкий віночок) |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 34.5 см мм |
| Глибина | 28 см мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Додаткові аксесуари | Кришка, штовхач |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | насадка для фаршування ковбаси, форма для печива, м'ясорубка, ротаційна тертка та нарізання |
| Об'єм чаші | 4.5 л |
| Особливості | Сигналізація, Кнопка PULSE (Турбо), Плавне регулювання швидкості |
| Споживання енергії | 1,200 W |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Сріблястий, Білий |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 39 см мм |
| Шум | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











