Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1000W, матеріал внутрішніх шестерень пластик, об'єм чаші 4,3 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 6, матеріал корпусу нержавіюча сталь і пластик, збивання, змішування, замішування, зважування, подрібнення та змішування, вага 4,4кг, колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гачок для тіста, для збивання |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 29.5 см мм |
| Глибина | 35.7 см мм |
| Додаткові аксесуари | Кришка |
| Кількість дисків для подрібнення | 3 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик, неіржавка сталь |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Об'єм чаші | 4.3 л |
| Особливості | Багатофункціональний дизайн, Кнопка PULSE (Турбо), Плавне регулювання швидкості, Підіймальний механізм |
| Споживана потужність | 1,000 Вт |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | Подрібнення, замішування, Змішування, В weighing, Збивання |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 26.2 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






