Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - потужність 700W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 7 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, кількість швидкостей: 20, матеріал корпусу нержавіюча сталь, збивання, змішування та замішування, вага 13,7кг, насадка для змішування, колір: чорний і срібний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.7 кг |
| Висота | 36 см мм |
| Глибина | 42.5 см мм |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Насадки | Насадка для змішування |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Особливості | Кнопка PULSE (Турбо) |
| Споживана потужність | 700 W |
| Дротяні віночки та гачки | Віночок для збивання, віночок для крему, Гачок для тіста |
| Стан | Нове |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Чорний, Сріблястий |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 25 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





