Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - середній метод змішування, матеріал чаші нержавіюча сталь, вага 9,12кг, колір: синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гак для тіста, плоский віночок (гнучкий віночок) |
| Вага | 9.12 кг |
| Висота | 30 см мм |
| Глибина | 33.5 см мм |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | Середній |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Колір | Синій |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 18 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


