Доставка зі складу 5-10 днів.
Кухонний комбайн - для змішування, замішування, нарізання, терки, подрібнення, різні аксесуари в комплекті, потужність 1200 Вт, об'єм контейнера 1.8 л, регулювання швидкості, протиковзкі ніжки, захист від запуску при відкритому контейнері, чорний-сріблястий колір, матеріал метал і пластик, розміри 255 × 480 × 190 мм, вага 4,34 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 44.5 см мм |
| Глибина | 25 см мм |
| Насадки | Ніж для нарізування, насадка для тертки, тертковий диск, насадка для змішування, ніж для змішування, диск для нарізування, диск для нарізування, блок із S-подібним лезом, універсальний ніж |
| Об'єм чаші | 2.1 л |
| Споживання енергії | 1,200 Вт |
| Функції | Подрібнення, замішування, Змішування, Збивання, протирання |
| Ширина | 19 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









