
Підвісний світильник Italux Corado LED 23W 3000K золотий PND814383GD
9 711 ₴
- В наявності
- Код: 186406863
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
🎁 🎁 🎁 🎁 🎁. У подарунок до замовлення на мінімум 3 різні лампи отримаєш LED-лампочки! 💡💡💡. Замов лампи і обов'язково напиши в примітках до покупки "лампочки безкоштовно". На цій основі куратор замовлення додасть до твоєї посилки безкоштовні лампочки. За замовчуванням надсилаємо лампочки з кольором теплого білого (3000K). Якщо хочеш отримати лампочки з кольором нейтрального білого (4000K), то обов'язково напиши це в примітках до покупки. Відсутність інформації в примітках означає втрату можливості вибору кольору світла лампочки. За кожну лампу отримаєш одну лампочку. У подарунок додаємо тільки лампочки з цоколем...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 23W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 711 ₴

