Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Bar Led S (10363). Підвісна лампа. Nowodvorski Bar Led S. це відмінне поєднання. сучасного дизайну. і функціональності, які ідеально вписуються в оформлення інтер'єру. Її елегантний вигляд та можливість регулювання висоти роблять її ідеальним вибором для їдальні, кухні, вітальні чи спальні. Завдяки використанню енергоефективних LED-ламп, лампа не тільки забезпечує необхідну кількість світла, але й сприяє зниженню витрат на експлуатацію. Енергоефективність і ефективність. У сучасному світі. енергоефективність. є ключовим аспектом при виборі...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 21W |
| Матеріал | Сталь, пластик, алюміній |
| Мoдель | Bar |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 266 ₴




