
Підвісний світильник Nowodvorski Bar LED 4000K чорний 10847
10 266 ₴
- В наявності
- Код: 153283584
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Лампа Чорна Бар Підвісна Led 4000K (10847). Підвісна лампа. Бар Підвісна LED. від виробника. Nowodvorski. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Завдяки своїй елегантній формі та високій світловій ефективності, ця лампа ідеально підійде для різних просторів, таких як. вітальня. ,. кухня. ,. спальня. чи. офіс. Її чорний колір та мінімалістичний стиль додають характеру кожному інтер'єру, створюючи приємну атмосферу. Енергоефективність та клас енергоефективності. Бар Підвісна LED. оснащена інтегрованим джерелом світла LED потужністю. 21W. ,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 21W |
| Матеріал | Сталь, пластик, алюміній |
| Мoдель | Bar |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 266 ₴










